ROJEK KTP 20 se smyčkou KOTLE NA TUHÁ PALIVA 


ROJEK KTP 20 se smyčkou
« zpět
KTP 20 se smyčkou
ROJEK
 tisk detailu
Cena (PHE)  Cena dop.   Úspora   Ks
38.709 Kč (0 Kč) 46.439 Kč 7730 Kč
PHE - Poplatek za elektroodpad
 
 
Popis
Dodání: Do 5 dnů
 

Teplovodní kotel na dřevo (s dochlazovací smyčkou)
>
> Nejvýhodnějším palivem současnosti i budoucnosti je dřevo. Stávající kotle na pyrolitické spalování dřeva, které jsou vyráběny v obrovském množství, mají i své nedostatky, které brání jejich ještě širšímu využití.
>
> Nový typ kotle, s patentovanou konstrukcí kombinovaného spalování, nabízí zcela nové možnosti ve vytápění dřevem. Tyto kotle, využívající pyrolitické spalování ke zvýšení účinnosti, předčí svou předpokládanou životností a poskytovanou délkou záruky celou řadu kotlů na našem trhu vč. litinových.
> Nové kotle mají tyto převratné vlastnosti:
> • Záruka 6 let, předpokládaná životnost až 30 let.
> • Spojení unikátní konstrukce a vysoce účinného pyrolitického procesu s klasickým odhoříváním umožňuje spalovat nejen biomasu, ale i piliny a dřevo s vyšším obsahem vlhkosti. Záměna paliv je možná prakticky okamžitě.
> • Výkon kotle lze průběžně regulovat a snižovat jeho jmenovitý výkon až o 40% bez dalších přídavných zařízení.
> • Na přání zákazníka je možno konstrukci kotle rozšířit o ohřev teplé užitkové vody. Lze tímto způsobem doplnit popř. nahradit klasický boiler.
> • Již zmíněná unikátní a patentovaná konstrukce spalování dokáže potlačit nepříznivý vliv látek na bázi dehtu, které vznikají při nedokonalém spalování, např. vlhkého dřeva.
> • Vzhledem k nové konstrukci kotle je možné jej připojit přímo do okruhu vytápění bez dalších přídavných zařízení, jako jsou např. akumulační nádrže, což výrazně snižuje skutečnou pořizovací cenu otopného systému.
> • Doporučená teplota vratné vody je jen 40°C, protože nejprve prochází trubkovým roštem kotle v blízkosti ohniště, kde získává teplotu, která je vyšší než kondenzační hranice.
> • Nový typ kotle je ve skutečnosti teplovodním kotlem. Všechny jeho části, které přicházejí do styku s teplem vzniklým při hoření, jsou dvojité a vyplněny vodou. Proto není nutná těžká a problémová šamotová či keramická vložka, jako u většiny ostatních kotlů.
>
> Technický popis kotle
> Teplovodní kotel na palivové dřevo je svařovaná konstrukce z ocelového kotlového plechu. Všechny stěny kotlového tělesa jsou dvojité, zaplněné vodou, včetně roštu ze žáropevných trubek, což umožňuje vysoké využití tepla vzniklého hořením. Přívody jak primárního tak sekundárního vzduchu lze snadno regulovat, čímž lze dosáhnout dobrého spalování a dlouhé doby vyhořívání paliva. Přesto, že nedochází k zanášení teplosměnných ploch, je kotel opatřen dvířky pro jejich snadné čištění. Kotlové těleso je opatřeno tepelnou izolací a krycími plechy s povrchovou úpravou. V horní desce je zabudován ukazatel teploty a tlaku.
> Výhodou kotle je, že nepotřebuje silný tah komínu ke spolehlivému provozu.
>
> Konstrukční popis kotle
> Spalování různorodého paliva je umožněno zvláštní konstrukcí ohniště kotle. Takto zvolená konstrukce kotle má za následek co možná nejdokonalejší prohoření směsi a tím potlačení vzniku škodlivých emisí.
> Tohoto efektu je dosaženo tím, že z vrstvy hořícího paliva se uvolňuje prchavá hořlavina, která se kumuluje pod klenbou ohniště, kde se smíchá se sekundárním přívodem vzduchu a tahem komína se tato směs protahuje přes rozžhavenou vrstvu hořícího paliva, kde shoří za působení vysoké teploty. V místě styku této směsi a hořícího paliva se opět přivádí sekundární vzduch. Veškerý přívod sekundárního vzduchu je regulovatelný.
> Výkon kotle je řízen množstvím primárního vzduchu přiváděného pod rošt. Regulace se provádí ručně nebo tepelným regulátorem.
> Konstrukce kotle umožňuje jeho provoz jak na samotížnou cirkulaci otopné vody, tak i na nucený oběh čerpadlem.

 
Kontaktní formulář
 
 

Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, e-mailem info@bksobchod.cz nebo na telefonu
+420 602 315 348. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy.

¨
Jméno
E-mail
Bezpečnostní kód:

zde opište kód, který je na obrázku
Klimatizace a klimatizační jednotky LG, Electrolux, Panasonic, Karma
 

 

 
Copyright 2006 - 2019 Created by Galance internet & Hosted by CzechHosting
Odkazy: Klimatizace | Klimatizace LG | ;Kompresory | Diamantové kotouče | sedací soupravy  | Svítidla Eglo | Plynoservis Praha | CZIN | PageRank.cz | Doporučujeme Alfaradius - databáze českých firem
 
NajdiSlevu.czTOPlist