VIADRUS GARDE G 42 ECO 4 čl. KOTLE PLYNOVÉ 


VIADRUS GARDE G 42 ECO 4 čl.
« zpět
GARDE G 42 ECO 4 čl.
VIADRUS
 tisk detailu
Cena (PHE)  Cena dop.   Úspora   Ks
23.987 Kč (0 Kč) 34.389 Kč 10402 Kč
PHE - Poplatek za elektroodpad
 
 
Popis
Dodání: Do 2 dnů
 

nízkoemisní, 2-stupňový ventil, výkon: 26kW

Moderní stacionární litinový nízkoteplotní kotel s atmosférickým hořákem a nuceným oběhem topné vody je určen pro vytápění bytů, rodinných domků i větších objektů. Konstrukce jeho litinového výměníku omezuje nebezpečí vzniku nízkoteplotní koroze. Pro ohřev teplé vody je určen designově sladěný externí nepřímotopný zásobník OV100.Litinový článkový plynový kotel G42 nebo G42 ECO vybavený atmosférickým hořákem je určen pro spalování nízkotlakého zemního plynu. Dvou a tříčlánková velikost je vhodná pro rekonstrukce zdrojů tepla v samostatných bytových jednotkách, pro menší obytná a rekreační zařízení. Větší velikosti vyhovují požadavkům na vytápění rodinných domků, obchodů, škol apod. Použitím kvalitní litiny má kotel schopnost přijaté teplo v maximální míře předat otopné vodě rovnoměrně ve všech částech kotle. Elektrickým zapojením je kotel přizpůsoben k připojení zásobníkového ohřívače teplé vody se zajištěním jejího přednostního ohřevu.
>
> Nízkoteplotní provoz - nízkoteplotní litinový kotel G42 (ECO) svou špičkovou konstrukcí litinových článků omezuje vznik kondenzace a tím i nebezpečí nízkoteplotní koroze. Výhřevné (konvekční) plochy kotlového tělesa dosahují vysokého využití tepla obsaženého ve spalinách.  Otopnou vodu není nutno udržovat na teplotě nad 50°C, neboť při teplotách vratné vody kolem 30°C nedochází v tomto kotli k poškozování nízkoteplotních korozí. V konstrukci kotle jsou plně využity empirické poznatky provozování kotlů v našich klimatických podmínkách, kdy obzvláště v přechodném období topné sezóny dochází k provozu kotle na nižší teplotu topné vody. Tímto provozem se na jedné straně zvyšuje účinnost kotle, na druhé straně je však zvyšováno riziko nízkoteplotní koroze výměníku. U kotle G42 (ECO) však ani při tomto hospodárném provozu nedochází k tomuto negativnímu jevu.
> Nízký obsah škodlivin ve spalinách kotle G42 ECO vysoce podkračuje hodnoty směrnice ministerstva životního prostředí „Ekologicky šetrný výrobek“ a splňuje požadavky nejpřísnějších evropských norem – například i hranice „Modrého anděla“. Kotel díky svým parametrům minimálně zatěžuje životní prostředí.
>
> Ke kotli je možno objednat pro přednostní přípravu teplé užitkové vody samostatný zásobníkový ohřívač OV 100 L ve stejném designovém provedení jako kotel G42 (ECO). Zásobník o objemu 100 l je tepelně izolován polyuretanem a na jeho vnitřní povrch je nanesena dvojitá smaltová vrstva zajišťující ve spojení s anodovou ochranou dlouholetou životnost.
>
> Možností jak zvýšit komfort vytápění s kotlem G42(ECO) je rozšíření o ekvitermní regulaci. Jde o automatickou regulaci tzv. náběhové teploty, kdy je teplota topné vody regulována v závislosti na pohybu venkovní teploty. Venkovní čidlo, které je umístěno vně budovy neustále monitoruje změny venkovní teploty a regulace neustále přizpůsobuje teplotu topné vody dle zákazníkova požadavku na teplo v místnosti.

Palivo: zemní plyn, propan

Přednosti:

  • vysoká účinnost spalování
  • certifikát "Ekologicky šetrný výrobek"
  • vysoká životnost litinového tělesa
  • nízkoteplotní provoz bez rizika koroze výměníku
  • možnost osazení odtahu spalin ("poloturbo")
  • možnost přednostního ohřevu teplé vody
  • volitelné doplňkové sady ekvitermní regulace u verze Garde G42ECO ní
 
Kontaktní formulář
 
 

Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, e-mailem info@bksobchod.cz nebo na telefonu
+420 602 315 348. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy.

¨
Jméno
E-mail
Bezpečnostní kód:

zde opište kód, který je na obrázku
Klimatizace a klimatizační jednotky LG, Electrolux, Panasonic, Karma
 

 

 
Copyright 2006 - 2018 Created by Galance internet & Hosted by CzechHosting
Odkazy: Klimatizace | Klimatizace LG | ;Kompresory | Diamantové kotouče | sedací soupravy  | Svítidla Eglo | Plynoservis Praha | CZIN | PageRank.cz | Doporučujeme Alfaradius - databáze českých firem
 
NajdiSlevu.czTOPlist