VIADRUS GARDE G 42 ECO 3 čl. KOTLE PLYNOVÉ 


VIADRUS GARDE G 42 ECO 3 čl.
« zpět
GARDE G 42 ECO 3 čl.
VIADRUS
 tisk detailu
Cena (PHE)  Cena dop.   Úspora   Ks
22.500 Kč (0 Kč) 32.001 Kč 9501 Kč
PHE - Poplatek za elektroodpad
 
 
Popis
Dodání: Do 2 dnů
 

nízkoemisní, 2-stupňový ventil, výkon: 17 kW

Moderní stacionární litinový nízkoteplotní kotel s atmosférickým hořákem a nuceným oběhem topné vody je určen pro vytápění bytů, rodinných domků i větších objektů. Konstrukce jeho litinového výměníku omezuje nebezpečí vzniku nízkoteplotní koroze. Pro ohřev teplé vody je určen designově sladěný externí nepřímotopný zásobník OV100.Výkon: 7 - 49 kW

Litinový článkový plynový kotel G42 nebo G42 ECO vybavený atmosférickým hořákem je určen pro spalování nízkotlakého zemního plynu. Dvou a tříčlánková velikost je vhodná pro rekonstrukce zdrojů tepla v samostatných bytových jednotkách, pro menší obytná a rekreační zařízení. Větší velikosti vyhovují požadavkům na vytápění rodinných domků, obchodů, škol apod. Použitím kvalitní litiny má kotel schopnost přijaté teplo v maximální míře předat otopné vodě rovnoměrně ve všech částech kotle. Elektrickým zapojením je kotel přizpůsoben k připojení zásobníkového ohřívače teplé vody se zajištěním jejího přednostního ohřevu.
>
> Nízkoteplotní provoz - nízkoteplotní litinový kotel G42 (ECO) svou špičkovou konstrukcí litinových článků omezuje vznik kondenzace a tím i nebezpečí nízkoteplotní koroze. Výhřevné (konvekční) plochy kotlového tělesa dosahují vysokého využití tepla obsaženého ve spalinách.  Otopnou vodu není nutno udržovat na teplotě nad 50°C, neboť při teplotách vratné vody kolem 30°C nedochází v tomto kotli k poškozování nízkoteplotních korozí. V konstrukci kotle jsou plně využity empirické poznatky provozování kotlů v našich klimatických podmínkách, kdy obzvláště v přechodném období topné sezóny dochází k provozu kotle na nižší teplotu topné vody. Tímto provozem se na jedné straně zvyšuje účinnost kotle, na druhé straně je však zvyšováno riziko nízkoteplotní koroze výměníku. U kotle G42 (ECO) však ani při tomto hospodárném provozu nedochází k tomuto negativnímu jevu.
> Nízký obsah škodlivin ve spalinách kotle G42 ECO vysoce podkračuje hodnoty směrnice ministerstva životního prostředí „Ekologicky šetrný výrobek“ a splňuje požadavky nejpřísnějších evropských norem – například i hranice „Modrého anděla“. Kotel díky svým parametrům minimálně zatěžuje životní prostředí.
>
> Ke kotli je možno objednat pro přednostní přípravu teplé užitkové vody samostatný zásobníkový ohřívač OV 100 L ve stejném designovém provedení jako kotel G42 (ECO). Zásobník o objemu 100 l je tepelně izolován polyuretanem a na jeho vnitřní povrch je nanesena dvojitá smaltová vrstva zajišťující ve spojení s anodovou ochranou dlouholetou životnost.
>
> Možností jak zvýšit komfort vytápění s kotlem G42(ECO) je rozšíření o ekvitermní regulaci. Jde o automatickou regulaci tzv. náběhové teploty, kdy je teplota topné vody regulována v závislosti na pohybu venkovní teploty. Venkovní čidlo, které je umístěno vně budovy neustále monitoruje změny venkovní teploty a regulace neustále přizpůsobuje teplotu topné vody dle zákazníkova požadavku na teplo v místnosti.

Palivo: zemní plyn, propan

Přednosti:

  • vysoká účinnost spalování
  • certifikát "Ekologicky šetrný výrobek"
  • vysoká životnost litinového tělesa
  • nízkoteplotní provoz bez rizika koroze výměníku
  • možnost osazení odtahu spalin ("poloturbo")
  • možnost přednostního ohřevu teplé vody
  • volitelné doplňkové sady ekvitermní regulace u verze Garde G42ECO
 
Kontaktní formulář
 
 

Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, e-mailem info@bksobchod.cz nebo na telefonu
+420 602 315 348. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy.

¨
Jméno
E-mail
Bezpečnostní kód:

zde opište kód, který je na obrázku
Klimatizace a klimatizační jednotky LG, Electrolux, Panasonic, Karma
 

 

 
Copyright 2006 - 2018 Created by Galance internet & Hosted by CzechHosting
Odkazy: Klimatizace | Klimatizace LG | ;Kompresory | Diamantové kotouče | sedací soupravy  | Svítidla Eglo | Plynoservis Praha | CZIN | PageRank.cz | Doporučujeme Alfaradius - databáze českých firem
 
NajdiSlevu.czTOPlist