LG Klimatizace LG DC12RQ KLIMATIZACE NÁSTĚNNÁ KLIM.-SPLIT 


LG Klimatizace LG DC12RQ
« zpět
Klimatizace LG DC12RQ
LG 
 tisk detailu
Cena (PHE)  Cena dop.   Úspora   Ks
35.700 Kč (0 Kč) 46.600 Kč 10900 Kč
PHE - Poplatek za elektroodpad
 
 
Popis
Dodání: Do 7 dnů
 

NAŠE FIRMA ZAJIŠŤUJE MONTÁŽ A SERVIS TÉTO JEDNOTKY.

Chlazení (kW) 3,5, topení (kW) 4,0, SCOP 4,6, příkon 0,9 kW, garantovaný chod do - 15°C, A++/A++

Deluxe

  • Energetická účinnost a úspory
  • Vysoká účinnost dvojitého rotačního kompresoru
  • Zkosené lopatky ventilátoru
  • Tichý provoz

 

 

Energetická účinnost a úspory

Nejmodernější tepelný výměník, odvod vzduchu, kompresor a invertorová technologie poskytují nejvyšší energetickou účinnost na světě.
Strategicky navržený tepelný výměník a odvod vzduchu přispívají k efektivnímu využití energie a v horkých dnech poskytují maximum chlazení.
V chladném období jsou vysoce efektivní systém tepelného čerpadla a invertorové technologie LG příslibem tepla a komfortu. Častějším používáním klimatizační jednotky dosáhnete vyšších úspor.

 

 

Vysoká účinnost dvojitého rotačního kompresoru

Počet sání byl snížen ze dvou na jedno z důvodu zvýšení účinnosti komprese chladiva při nízkých otáčkách, což je nejpoužívanější provozní rozsah.
Stejnosměrný motor v klimatizaci LG se může pochlubit nejvyšší účinností na světě.

 

 

Zkosené lopatky ventilátoru

Zkosené lopatky minimalizují povrchový tlak ventilátoru v kontaktu se vzduchem. Tím je dosaženo snížení hladiny hlučnosti na nejnižší úroveň na světě. Ventilátor je zároveň větší, než běžně používané ventilátory.

 

 

Tichý provoz

Technologie se šikmými lopatkami ventilátoru je průlomem v tichosti jednotky.

 

 

Plasmaster filtr

Plazmatický systém čištění vzduchu snižuje množství mikroskopických nečistot a prachu nábojem elektrického pole. Tento filtr odstraňuje domácí roztoče, mikroskopický prach a srst domácích zvířat. Tím chrání uživatele před zápachem a škodlivými látkami v ovzduší.
Státní zdravotní ústav ověřoval schopnost filtru zachycovat aerosolové částice v dubnu a srpnu 2011.

 

 

Antivirový a antialergenní filtr

Alergeny vznášející se ve vzduchu jsou nasávány do klimatizační jednotky, kde se zachytí ve vzduchovém filtru. Nový antialergenní filtr od LG má však ještě navíc jedno vylepšení. Obsahuje tzv. „Subtilisin A“ enzym, který ničí alergeny tím, že je naváže na filtr a rozloží jejich protein.

 

 

Rychlé zchlazení - Jet Cool™

Funkce rychlého zchlazení Jetcool díky optimalizovanému designu výstupu vzduchu umožňuje silné proudění vzduchu, které ochladí teplotu v místnosti až o 5 stupňů během 5 až 6 minut.

Snadná instalace

Inženýři v LG navrhli klimatizační jednotky tak aby instalace byla snazší a rychlejší bez ohledu na okolí a počet osob zapojených do procesu
instalace.
Klimatizace LG poskytují vylepšenou montážní desku, odnímatelný spodní kryt, montážní vzpěru, větší prostor pro potrubí, jednotka přiléhá blíže ke stěně.

Klimatizační jednotky LG s invertorovou technologií se vyznačující úsporným provozem a vynikajícími provozními vlastnostmi. Jednotky Deluxe získaly třídu energetické účinnosti AA (chlazení/topení) pro 9k až 24k. Výkon těchto jednotek Vás nechá pocítit chladivý vánek vzduchu až na druhé straně místnosti. Ve spánkovém režimu je jednotka překvapivě tichá a umožní Vám klidný a nerušený spánek.

 

 
Příslušenství
 
 
 
Kontaktní formulář
 
 

Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, e-mailem info@bksobchod.cz nebo na telefonu
+420 602 315 348. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy.

¨
Jméno
E-mail
Bezpečnostní kód:

zde opište kód, který je na obrázku
Klimatizace a klimatizační jednotky LG, Electrolux, Panasonic, Karma
 

 

 
Copyright 2006 - 2024 Created by Galance internet & Hosted by CzechHosting
Odkazy: Klimatizace | Klimatizace LG | ;Kompresory | Diamantové kotouče | sedací soupravy  | Svítidla Eglo | Plynoservis Praha | CZIN | PageRank.cz | Doporučujeme Alfaradius - databáze českých firem
 
NajdiSlevu.czTOPlist