akumulační kamna, bojlery dražice, plynové kotle, bojlery, bojlery kombinované, ponorná čerpadla , kalová čerpadla, čerpadla, krbové vložky, radiatory, vestavné trouby, vestavné desky, sporák MORA, hlavice pro radiátory, termostaty, osoušeče rukou,

Ceny

Naše ceny uvádíme včetně DPH a je v nich již zahrnuta sleva.

Dodací podmínky

Po obdržení Vaší objednávky Vás budeme kontaktovat telefonicky (obvykle během několika hodin, maximálně během 2 pracovních dní), případně sdělíme e-mailem nejbližší možný termín dodání. Na toto sdělení nám, prosím, co nejdříve odpovězte (možno i e-mailem), zda Vám můžeme dodání na tento den naplánovat. Zboží Vám dodáme obvykle do 2 až 8 pracovních dní po potvrzení objednávky.

Platební podmínky

Akceptujeme platby na dobírku zprostředkovanou dopravcem, hotově při osobním převzetí na pobočce,nebo platbu předfakturou na náš účet.

Podle zákona č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je prodávající povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Souhlasem s těmito obchodními podmínkami kupující zároveň uděluje prodávajícímu souhlas s poskytnutím účtenky elektronickou formou.

Reklamace

V případě, že se u dodaného zboží vyskytne závada, můžete se vždy obrátit na kterýkoliv autorizovaný servis dané značky, nebo se obrátit přímo na nás, rádi Vám poradíme. Kontakt: tel. 602 315 348, 325 613 390.

Adresy servisů jednotlivých značek najdete také na stránkách výrobců nebo na záručním listě.

Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující má právo odstoupit od smlouvy dle § 1829 odst.1  zákona č. 89/2012 Sb. (občanský zákoník) do 14 dnů od převzetí zboží. V tomto případě musí nepoškozené zboží bez známek užívání a opotřebování, v původním obalu, včetně záručního listu, prodejního dokladu, českého návodu a veškerého dodaného příslušenství zaslat na vlastní náklady zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Toto právo mohou uplatnit pouze fyzické osoby (nikoli právnické osoby). Po obdržení takto vráceného zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět částku zaplacenou za zboží způsobem, na kterém se oba dohodnou. Tato částka bude snížena o náklady, které prodávajícímu vznikly s přepravou zboží k zákazníkovi, minimálně však o manipulační poplatek 250,- Kč (toto se samozřejmě netýká vrácení nepoužitého nefunkčního zboží či zboží prokazatelně poškozeného přepravou). Při prodeji podnikatelským subjektům se obchodní podmínky řídí obchodním zákoníkem.

Dodatečné informace

Všichni výrobci si vyhrazují právo na změnu technických parametrů, případně změnu designu ještě po dobu platnosti stávajících katalogů. Za veškeré informace poskytnuté prostřednictvím katalogů ručíme pouze do této míry.

EET

Podle zákona č.112/2016 Sb., o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je prodávající povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Souhlasem s těmito obchodními podmínkami kupující zároveň uděluje prodávajícímu souhlas s poskytnutím účtenky elektronickou formou.

Klimatizace a klimatizační jednotky LG, Electrolux, Panasonic, Karma
 

 

 
Copyright 2006 - 2024 Created by Galance internet & Hosted by CzechHosting
Odkazy: Klimatizace | Klimatizace LG | ;Kompresory | Diamantové kotouče | sedací soupravy  | Svítidla Eglo | Plynoservis Praha | CZIN | PageRank.cz | Doporučujeme Alfaradius - databáze českých firem
 
NajdiSlevu.czTOPlist